loading...

Marek oraz Edek na Złomowisko.pl sprawdzają uchwyt neodymowy do poszukiwań w wodzie.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany sprzęt to UM 65x45. Ten sprzęt można znaleźć na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z koniecznym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym niezbędne jest narzędzie do separacji metali. Separator magnetyczny czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania przedmiotów z metali żelaznych zapodzianych w pryzmie odpadów, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego typu, ułatwia czynności, a czasami jest jedynym rozwiązaniem umożliwiającym segregację skrawków metalicznych. Ponadto narzędzia do oddzielania metali kolorowych w początkowej fazie pracy korzystają z separatorów magnetycznych, zaś tylko na następnym etapie stosują technologie optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez wątpienia książęta naszych złomowisk. Można długo szukać, lecz Oni dokładnie znajdują sposób na to jak coś co przypomina górę śmieci zmienia się w profit. UM 65x45, czyli nasz uchwyt magnetyczny zdecydowanie im w tym pomaga ponieważ to proste, ale produktywne rozwiązanie.

Link do programu: Złomowisko.pl

Serdecznie zapraszamy.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz firmowy serwis https://xmag.pl nie obsługuje Microsoft IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube