loading...

Próby uchwytu magnetycznego na Discovery Channel w trzecim wydaniu serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim sprawdzany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. To urządzenie łatwo znaleźć w naszym sklepie internetowym w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z koniecznym wyposażeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym wskazane jest urządzenie do rozdzielania metali. Separator magnetyczny czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wykrywania przedmiotów z metali żelaznych zagubionych w masie odpadów, w wodzie itp.), lub innego narzędzia tego rodzaju, optymalizuje pracę, a momentami jest optymalnym rozstrzygnięciem umożliwiającym segregację skrawków metalowych. Także urządzenia do oddzielania metali kolorowych w podstawowej fazie aktywności stosują separatory magnetyczne, a dopiero na kolejnym etapie stosują procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez cienia wątpliwości książęta polskich złomowisk. Zapewne nie tylko, ale Oni dokładnie radzą sobie z tym jak coś co wygląda na pryzmę gratów przerabia się w profit. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zdecydowanie oddaje im znaczne usługi bowiem to proste, ale kreatywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasz serwis https://xmag.pl nie wspiera Microsoft IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube