loading...

Testowanie uchwytu magnetycznego na Discovery Channel w trzecim wydaniu serialu Złomowisko.pl.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to UM 65x45. To urządzenie łatwo odnaleźć na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to miejsce, w którym niezbędne jest wyposażenie do izolacji metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania elementów z metali żelaznych utraconych w masie śmieci, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego rodzaju, ułatwia czynności, a czasami jest jedynym rozstrzygnięciem pozwalającym na selekcję skrawków metalowych. Również maszyny do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie aktywności używają separatorów magnetycznych, natomiast dopiero na kolejnym etapie wykorzystują techniki optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek oraz pan Edek to niekwestionowani królowie naszych złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni dokładnie wiedzą jak coś co przypomina stertę gratów zmienia się w zysk. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zasadniczo oddaje im znaczne usługi bo to bardzo kreatywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona xmag.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube