loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek sprawdzają uchwyt z magnesem.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w drugim odcinku testowany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Eksperymenty wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany sprzęt to UM 65x45. Uchwyt ten łatwo odnaleźć w naszym sklepie internetowym w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym konieczne jest narzędzie do rozdzielania metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyławiania elementów z metali żelaznych utraconych w stercie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego typu, optymalizuje pracę, a momentami jest ostatnim rozstrzygnięciem umożliwiającym selekcję skrawków metalowych. Ponadto urządzenia do separacji metali kolorowych w podstawowej fazie działania stosują separatory magnetyczne, a tylko na kolejnym poziomie wykorzystują technologie optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez wątpienia krezusi krajowych złomowisk. Można długo szukać, ale Oni dobrze znajdują sposób na to jak coś co wygląda na stertę gratów zamienia się w dochód. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie zdecydowanie im w tym pomaga bowiem to bardzo produktywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasz serwis https://xmag.pl już nie wspiera IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube