loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek testują magnes do łowienia.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku sprawdzany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany sprzęt to UM 65x45. Ten sprzęt łatwo odnaleźć na naszej stronie w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z niezbędnym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym konieczne jest urządzenie do rozdzielania metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyławiania elementów z metali żelaznych utraconych w pryzmie odpadów, w wodzie itp.), lub innego narzędzia tego typu, ułatwia czynności, a momentami jest jedynym wyjściem umożliwiającym selekcję odpadów metalowych. Także urządzenia do separacji metali kolorowych w podstawowej fazie działania korzystają z separatorów magnetycznych, a tylko na kolejnym etapie wdrażają technologie optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa wraz z panem Edkiem to niekwestionowani książęta krajowych złomowisk. Zapewne nie tylko, ale Oni dobrze wiedzą jak coś co wygląda na pryzmę gratów zamienia się w dochód. UM 65x45, czyli nasz uchwyt magnetyczny zdecydowanie wspiera ich w działaniu bo to proste, ale wydajne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza strona https://xmag.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube