loading...

Nasza oferta - zabawki magnetyczne cena.

Nasze magnesy neodymowe znajdują zastosowanie w wielu przemysłowych branżach, ale też w zabawkach. Pośród zabawek, które oferujemy, ogromnym zainteresowaniem cały czas się cieszą niezwykłe zabawki magnetyczne. Klocki XMAG2 polepszają umiejętności twórczego i logicznego myślenia a także przestrzenną wyobraźnię u dorosłych w każdym wieku i dzieci. Magnetyczne klocki XMAG2 to bardzo prosta konstrukcja - składają się z pałeczki z parą magnesów neodymowych na każdym jej końcu i kuleczki ze stali. Przez użycie bardzo mocnych neodymowych magnesów, prezentowane klocki magnetyczne umożliwiają budowę oryginalnych przestrzennych kształtów o nieograniczonych możliwościach.

Oferta dla naszych klientów to także cieszące się dużą popularnością kulki NeoCube, które są znane na całym świecie jako NeoBall, w formie sześcianu składającego się z 216 kuleczek pokrytych powłoką zabezpieczającą - z niklu albo inną, o różnorodnej kolorystyce.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasz firmowy serwis https://xmag.pl nie wspiera IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube