loading...

Nasza propozycja - zabawki na magnes ceny.

Neodymowe magnesy posiadają mnóstwo praktycznych zastosowań. Służą one także do świetnej zabawy. Ogromnym zainteresowaniem na przykład się cieszą nasze zabawki na magnesy z grupy XMAG2, które świetnie stymulują wyobraźnię, umiejętności twórcze i logiczne myślenie zarówno u starszych i młodszych w każdym wieku. Obecne w naszych zabawkach kreatywnych niezwykle silne neodymowe magnesy, umożliwiają konstruowanie niesamowitych przestrzennych konstrukcji. Niezwykłą cechą zabawki z klockami, jest jej niezwykła prostota. Składa się z kulki i pałeczki z dwoma neodymowymi magnesami.

W naszej ofercie mamy dla Klientów także bardzo popularne i lubiane na całym świecie kulki magnetyczne NeoCube mające postać sześcianu złożonego z 216 kulek pokrytych warstwą niklu lub inną powłoką ochronną w różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, lecz nasza firmowa strona https://xmag.pl nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube