loading...

Najnowsze informacje

Technologie silnych magnesów bardzo dynamicznie się rozwijają, naukowcy cały czas pracują nad ich udoskonalaniem i zwiększaniem możliwości. Zwiększa się też bardzo dynamicznie wykorzystanie magnesów o dużej mocy, zaczynają sięgać po nie kolejne przemysłowe obszary. W naszej kategorii prezentującej aktualne wydarzenia ze świata magnesów neodymowych każdy może przeczytać o wszelakich nowościach oraz ciekawostkach wiążących się z tą branżą.
Staramy się prezentować między innymi najnowsze osiągnięcia naukowców i efekty ich wieloletnich badań, jak też pokazywać nowe pomysły na użycie niesamowitych możliwości tych produktów. Nowe trendy, rozwiązania technologiczne, ale również niebezpieczeństwa na przykład związane ze wzrostem cen surowców - to wszystko można znaleźć w naszym dziale z aktualnościami.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, ale nasza firmowa strona https://xmag.pl już nie obsługuje Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube